top of page

Jestem profesjonalnym fotografem.Przez ostatnich 31 lat mieszkałem i pracowałem w Nowy Jorku.

Studio Blue założyłem niedawno, wkrótce po powrocie do Rzeszowa, mojego rodzinnego miasta, miejsca w którym się urodziłem i spędziłem dzieciństwo. Fotografią zajmuje się zawodowo od ponad 15 lat, między innymi jako oficjalny fotograf Konsulatu Generalnego RP w Nowym Jorku. W swoim portfolio mam fotorelacje z wizyt Prezydenta RP, zdjęcia wydarzeń kulturalnych, koncertów, eventów firmowych a także fotografie ślubne i portrety. 

Uczęszczałem do International School of Photography w Nowym Jorku a następnie rozwijałem swój warsztat jako asystent kilkunastu fotografów. Moje prace były publikowane w gazetach i magazynach w Polsce i USA oraz wykorzystywane w broszurach, reklamach jak i na okładkach płyt. Wykonywałem zlecenia komercyjne, między innymi dla sieci sklepów Toys’R’Us,Foot Locker, marki Budweiser i firmy Lyft. Na koncie mam także udział w wystawach indywidualnych i grupowych, np. w ramach 10th Annual Cathedral Art Festival w Jersey City czy w National Art Club w Nowym Jorku. Jedna z moich prac znajduje się w stałej kolekcji prezentowanej w Jersey City Museum.

Moja fotografia jest delikatna, subtelna a zarazem żywa i dostosowująca się do otoczenia. To ostatnie jest dla mnie szczególnie istotne gdy robię zdjęcia ślubne. Chcąc uchwycić emocje towarzyszące młodej parze staram się tworzyć kompozycje oddające magię tego niezwykłego wydarzenia, która ma emanować ponadczasowo ze ślubnego albumu za każdym razem gdy będzie on oglądany. Moja technika to połączenie fotoreportażu, klasycznego portretu i unikalnego dla mnie stylu fotografii artystycznej. Zawsze podchodzę do klienta indywidualnie, dlatego też współpracę przy każdym projekcie rozpoczynam od spotkania i wnikliwej rozmowy z klientem, by poznać jego oczekiwania, gust a także ustalić wszystkie warunki oraz wypracować wspólną wizję artystyczną.

BIO.jpg
bottom of page